Základní kurzy tance a společenské výchovy

Milí přátelé, příznivci tance a dobré společnosti.

Děkujeme, že jste i takhle na dálku navázali s naším TANEČNÍM STUDIEM kontakt, který by vám měl napomoci prvotními informacemi při rozhodování zdali je dobré se tanci a společenskému chování učit a v kladném případě kde.

„Taneční“ jsou společenskou akci, která svým významem nabývá na důležitosti, neboť život a pohyb ve společnosti se stává nedílnou součástí úspěšného člověka a není mnoho příležitostí, jak a kde si tyto schopnosti a návyky osvojit. Takovou ideální možností jsou

KURZY TANCE A SPOLEČENSKÉ VÝCHOVY

V deseti vyučovacích lekcích po dvou a půl hodinách se vám podaří proniknout do tajů jedenácti tanců, s jejichž základní podobou vystačíte na kterémkoliv tanečním večeru či reprezentačním plesu. Součástí těchto lekcí je i minikurz společenských témat, který by měl zajistit, aby se vám slovo faux pas stalo v této oblasti nepotřebným.

Dvě lekce prodloužené (o 45 minut) jsou již náznakem jak to na dobrých plesech vypadá. V jejich průběhu se novým tancům neučíte, ale dokonale si protančíte vše co již z vyučovacích lekcí umíte. A dokonce i s těmi, které si na prodloužené pozvete a jsou k vám nejtolerantnější – s vašimi rodiči.

Závěrečný večer s romantickým názvem Věneček není žádnou maturitou z tance, ale krásným poděkování těm, kteří vám absolvování společenského vzdělání umožnili – vašim blízkým. Je nejen setkáním, ale i rozloučením s jednou životní etapou, s kamarády a přáteli. Je první velkým plesem, na kterém hrajete hlavní roli.

Samozřejmostí v námi přádaných kurzech je možnost pořizování videozáznamů, či fotografování vlastními přístroji po celý průběh tanečních. Přes to však ve významných okamžicích tanečních kurzů zaznamenávají tyto chvíle profesionálové kamerou a fotoaparátem, jejichž dokumenty je možné zakoupit.

Naší snahou je, aby kurzy tance a společenské výchovy, ve kterých se v případě vaší důvěry k nám setkáme, nebyly jenom zdrojem poučení, ale i místem pohody a dobré zábavy. O tom, že se nám to s vaší pomocí podaří, jsme přesvědčeni.

Věřte, že už dnes se na naše setkání s vámi těšíme!

vaši lektoři Hana a Jan Stinkovi